Życzenia z okazji 45lecia klubu

Miejski Klub Sportowy „Wierna” Małogoszcz w tym roku obchodzi 45 lecie istnienia.
Z okazji jubileuszu Zarząd Klubu zwraca się do wszystkich zawodników, trenerów, działaczy zarówno tych obecnie trenujących i grających w drużynach dziecięcych, młodzieżowych i seniorskich jak i tych ,którzy reprezentowali barwy Naszego Klubu w latach ubiegłych.
Wy wszyscy jesteście wielką rodziną „Wiernej” i zawsze będziecie cząstką historii klubu.
Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za pot wylany na treningach i podczas sportowej walki na boisku dla chwały „Wiernej”
Podczas tych 45 lat setki zawodników prowadzonych przez wspaniałych trenerów reprezentowało barwy „Wiernej” i do Nich wszystkich kierujemy serdeczne podziękowania i życzenia spełnienia swoich marzeń, powodzenia w życiu rodzinnym, sportowym i zawodowym.
Życzenia wszelkiej pomyślności kierujemy również do sympatyków Wiernej, którzy wspierają drużynę zagrzewając ich swoim dopingiem na meczach. Dziękujemy Wam za to !!!
Wspomnieć musimy o zawodnikach, trenerach, działaczach, sympatykach klubu, którzy odeszli do wieczności. Będziemy zawsze o Was pamiętać wspominając w swoich myślach i modlitwie.

Zarząd MKS „Wierna” Małogoszcz