Porażka młodzików

Wierna Małogoszcz – Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski  1 : 3 Bramka dla Wiernej : Tomasz Szwajkowski Wierna : Paweł Ćiućmański, Antoni Hajduk, Filip Matejkiewicz, Radosław Spurek, Piotr Latas, Jan Sosnowski, Dawid Mazur, Olaf Ziętal, Tomasz Szwajkowski. Grali również : Dawid Ślizowski, Adam Suliga, Szymon Filipiak, Franciszek Krzeszowski, Filip Resiak.

Wysokie zwycięstwo młodzików

Orlęta Kielce – Wierna Małogoszcz  0 : 6 Bramki dla Wiernej : 5′ Antoni Hajduk 14′ Tomasz Szwajkowski 21′ Piotr Łataś 46′ Tomasz Szwajkowski 49′ Tomasz Szwajkowski 59′ Tomasz SzwajkowskiWierna : Olaf Ziętal, Dawid Ślizowski, Tomasz Szwajkowski, Radosław Spurek, Jan Sosnowski, Filip Matejkiewicz, Piotr Łataś, Franciszek Krzeszowski, Antoni Hajduk, Adam Suliga, Dawid Mazur, Filip Resiak,

Mecz niewykorzystanych sytuacji

Wierna Małogoszcz – PAS Skarżysko-Kamienna  1 : 2 Bramka dla Wiernej : Piotr Latas Wierna : Paweł Ciućmański, Franciszek Krzeszowski, Filip Matejkiewicz, Olaf Zietal, Tomasz Szwajkowski, Szymon Uranek, Jan Sosnowski, Dawid Mazur, Piotr Latas oraz Dawid Ślizowski, Szymon Filipiak.

Młodzicy zdobywają punkt w meczu otwarcia

Wierna – Orlęta Kielce  1 : 1 Bramka dla Wiernej : Antoni Hajduk Wierna : Paweł Ciumański, Franciszek Krzeszowski, Filip Matejkiewicz, Radosław Spurek, Piotr Latos, Jan Sosnowski, Dawid Mazur, Olaf Ziętal, Tomasz Szwajkowski. Grali również : Adam Suliga, Antoni Hajduk.