Zapisz swoje dziecko na zajęcia sportowe

To już idealny czas na rozpoczęcie zajęć sportowych, które przyniosą Twojemu dziecku ogromną radość i satysfakcję.

Zarząd MKS „Wierna” Małogoszcz zaprasza Rodziców i Opiekunów na spotkanie organizacyjne, dotyczące zapisów dzieci w wieku 5-6 lat na treningi, w dniu 26.08.2023r o godzinie 10.00

Dlaczego warto zapisać dziecko na treningi  do MKS „Wierna” Małogoszcz?

W klubie trwa nabór  dla chłopców i dziewczynek w wieku  5-6 lat.

Wszystkie działania klubu skupiają się na jednym, najważniejszym aspekcie – zdrowiu i szczęściu dziecka. Poza tym dziecko buduje swoją pewność siebie i samodzielność. Zawodnik musi dostosowywać się do zasad, które obowiązują podczas zajęć i zostały ustalone przez trenera, dzięki temu uczy się organizacji i punktualności.

Dziecko kształci także swoją wytrzymałość i dobrą koordynację ruchową. Ma zapewnione odpowiednie ćwiczenia, które pozwalają podnosić umiejętności i zdobywać wyższy poziom na zajęciach. W dodatku dziecko buduje relacje z rówieśnikami. Treningi to świetna okazja, żeby Twoja pociecha mogła poznać dzieci w swoim wieku, które podzielają sportową pasję.

Każdy może skorzystać , zapisz swoją pociechę na treningi i zapewnij jej  wiele  radości i atrakcji!

Serdecznie zapraszamy !