Wojewódzki Turniej Szachowy

Zapraszamy wszystkich chętnych, a przede wszystkim Mieszkańców z terenu gminy Małogoszcz do wzięcia udziału w Wojewódzkim Turnieju Szachowym
z okazji Dnia Niepodległości.

Zawody szachowe odbędą się w niedzielę 6 listopada 2022 r. w sali widowiskowej małogoskiego Domu Kultury – początek zawodów godz. 9.00.

Organizatorem rozgrywek i fundatorem nagród jest Miejski Klub Sportowy „WIERNA” w Małogoszczu przy współpracy z Domem Kultury w Małogoszczu
i Stowarzyszeniem Skała Lasocin z gminy Łopuszno. Patronat honorowy nad turniejem objął Burmistrz Miasta i Gminy Małogoszcz – Mariusz Piotrowski.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą w terminie do dnia 3 listopada 2022 r. /czwartek/.

Turniej szachowy został dofinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego
w Kielcach w ramach otwartego konkursu ofert na powierzenie lub wsparcie zadań publicznych Województwa Świętokrzyskiego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2022 r.

Uwaga !!! Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń

Więcej szczegółów w komunikacie zawodów