TRAMPKARZE PEWNIE INKASUJĄ KOMPLET PUNKTÓW

Wierna – Astra Piekoszów  2 : 0  (0 : 0)

Wierna : Adrian Porzuczek, Patryk Woźnica, Aleksander Kosior, Przemek Świerczyński, Wiktor Kubus, Wiktor Stojko, Bartosz Jurczak, Kamil Sikorski, Bartłomiej Muszyński, Bartłomiej Tatar, Błażej Bednarski.

Skład rezerwowy :  Daniel Bielecki, Karol Szczepańczyk, Daniel Szymański, Paweł Gągorowski, Szymon Uranek.

Bramki dla Wiernej : Wiktor Kubus 2

Mecz rozgrywano w bardzo trudnych warunkach ze względu na opady deszczu. Przenikliwe zimno i „ciężkie boisko” wymagało od obydwu drużyn dużego zaangażowania. Początek meczu to wyrównana gra bez zagrożeń dla bramek.  Po kilku minutach gry zarysowała się przewaga naszego zespołu, która z czasem się powiększała. Przeciwnicy skupiali się na rozbijaniu ataków Wiernej i nielicznych kontrach jednak doskonała postawa Bartka Muszyńskiego w bramce uchroniła nas przed utratą bramki. Druga połowa to wyraźna dominacja naszej drużyny udokumentowana dwoma bramkami zdobytymi przez Wiktora Kubusa. Brawa dla zespołu i trenera.