Spotkanie z Ks. Abp Henryk Jagodzińskim

W piątek w Urzędzie Miasta i Gminy Małogoszcz gościł Ks. Abp Henryk Jagodziński pochodzący z Małogoszcza nuncjusz Apostolski w Ghanie i Arcybiskup tytularnym Limosano.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych Gminy Małogoszcz oraz prezes MKS Wierna Małogoszcz Sławomir Trybek.  Podczas spotkania Ks. Abp Henryk Jagodziński otrzymał z rąk prezesa szalik oraz proporczyk Naszego Klubu. Ks. Abp wspominając w rozmowie z prezesem młodzieńcze lata, kiedy to wspólnie spędzali czas m.in. grając w piłkę na boisku przy ul. Jaszowskiego, zapewniał, że Wierna Małogoszcz od zawsze jest bliska jego sercu i na bieżąco śledzi postępy naszych drużyn.

Na pożegnanie życzył wielu sukcesów adeptom piłki nożnej, obiecując swoją obecność na meczu Wiernej w nadchodzącym 2021 roku.