Zwyciężyła skuteczność

Star Starachowice – Wierna  Małogoszcz  4 : 0 (0 : 0)

Wierna : Spurek, Malinowski, Kuzincow, Wroński, Molęda (74’ Łata), Stojko (70’ Szymański), Soboń, Czarnecki (70’ Klapa), Sornat (80’ Gajek), Rejowski (80’ Karbownik), Rogula

W dniu dzisiejszym tj. 17.05.2023r. rozegraliśmy mecz półfinałowy Pucharu Polski na poziomie Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej. Na naszej drodze do finału stanął lider IV ligi Star Starachowice. Drużyna Wiernej od samego początku stworzyła bardzo dobre widowisko zagrażając bramce gospodarzy. Bezbramkowa pierwsza połowa dobitnie świadczy o bardzo wyrównanej grze. Po przerwie do głosu doszli gospodarze popisując się skutecznością w stałych fragmentach gry, zdobywając 3 bramki z rzutów rożnych. Nie zawsze wynik oddaje obraz gry. Tak właśnie można powiedzieć o dzisiejszym meczu, gdzie byliśmy równorzędnym przeciwnikiem dając kibicom bardzo dobre sportowe widowisko.

Wielkie gratulacje dla graczy Wiernej, którzy pokazali klasę i wolę walki w tym spotkaniu jak i poprzednich, które doprowadziły drużynę do półfinału OPP.

BRAWO WIERNA !!!