XIII Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego – kibicujmy razem!

Zapraszamy Wszystkich miłośników futbolu, a w szczególności całe rodziny ze swoimi najmłodszymi pociechami na XIII edycję Młodzieżowego Turnieju Sportowego o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

Na stadionie sportowym MKS „Wierna” Małogoszcz /organizator turnieju/ szykuje się jak co roku swoisty piknik rodzinny.

W tym roku, już w najbliższą sobotę tj. 14 sierpnia zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do kibicowania młodym adeptom piłkarskim Wiernej Małogoszcz uczestniczącym w Młodzieżowym Turnieju Piłki Nożnej.

Tegoroczne rozgrywki piłkarskie rozpoczną się  o godz. 9.30.

W turnieju udział zapowiedziały i rywalizować będą w poszczególnych kategoriach wiekowych następujące zespoły:

Rocznik 2013 i młodsi /kategoria Żak/:

Drużyny:  Hetman Włoszczowa, 2 drużyny Astra Piekoszów, Wierna Małogoszcz,

Rocznik 2011 i młodsi /kategoria Orlik/:

Drużyny: Bucovia Bukowa, Hetman Włoszczowa, Astra Piekoszów, Wierna Małogoszcz

Opiekunami i trenerami naszych piłkarzy są Filip Kleszcz, Łukasz Ziętal i Mariusz Rudkiewicz.

Mecze rozgrywane będą na głównej płycie boiska systemem „każdy z każdym” /w grupie młodszej 4 zawodników w polu + bramkarz, w grupie starszej 6+1/, Czas gry 2×12 min.

Podczas Turnieju najlepsze drużyny i najlepsi uczestnicy nagrodzeni zostaną pucharami, statuetkami oraz pamiątkowymi medalami.

Zorganizowanie Turnieju jak również zakup nagród możliwe jest dzięki środkom finansowym przekazanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Urząd Miasta i Gminy w Małogoszczu oraz Miejski Klub Sportowy „WIERNA” Małogoszcz.

W związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19 prosimy Wszystkich Uczestników, Kibiców oraz gości o stosowanie się do wytyczny organizatora oraz aktualnych obostrzeń obowiązujących na terenie powiatu jędrzejowskiego.

Serdecznie zapraszamy!

MKS Wierna Małogoszcz