Wyróżnienia dla Pawła Roguli

23 czerwca br. na stadionie AKS 1947 Busko-Zdrój rozganizowano bardzo ciekawy mecz między reprezentacjami Hummel IV Liga Świętokrzyska a reprezentacją klasy okręgowej. W składzie 4 ligowców znaleźli się zawodnicy Wiernej Paweł Rogula i Mateusz Rejowski. To wielkie wyróżnienie dla naszych graczy, których piłkarską wartość dostrzegli zawodnicy i trenerzy świętokrzyskiej piłki nożnej. Mecz zakończył się wynikiem 7 : 1 dla reprezentantów 4 ligi a autorem jednej z bramek był Mateusz Rejowski.

Mecz był okazją do podsumowania sezonu 2022/2023 gdzie wręczono wyróżnienia dla najlepszych zawodników sezonu. Wśród wyróżnionych znalazł się dwukrotnie zawodnik Wiernej Paweł  Rogula, który został uznany najlepszym zawodnikiem i królem strzelców. Gratulacje dla Pawła,  który swoją grą, sportową postawą na boisku i stosunkiem do kolegów zasłużył na wyróżnienia i miano „PIŁKARZA”. Indywidualne sukcesy zawodników Wiernej bardzo nas cieszą pamiętajmy jednak, że sukcesy zawodników biorą się z ciężkiej pracy całej drużyny.

Gratulacje dla Pawła Roguli i Mateusza Rejowskiego.

Brawo Wierna