Wierna II pokonana przez przeciwnika i upał.

Wierna II – Nidzica Dobiesławice 1 : 4

Wierna II : Mateusz Stefański, Kamil Szczepańczyk, Daniel Porzucek, Jakub Frączek, Bartłomiej Trybek, Łukasz Jędrzejczyk, Konrad Chrabąszcz, Karol Stalmasiński, Filip Borowski, Dawid Olesiński, Karol Gągorowski.

Bramka dla Wiernej : Karol Gągorowski

W morderczym upale rozegrano dzisiejsze spotkanie pomiędzy Wierną II a Nidzicą Dobiesławice. Dla Wiernej był to pierwszym mecz nowego sezonu rozegrany na własnym boisku do którego przystąpiła w mocno zmienionym składzie w stosunku do ubiegłego sezonu. Trzon drużyny stanowią doświadczeni zawodnicy tacy jak : Karol Stalmasiński, Bartłomiej Trybek, Filip Borowski czy powracający po długiej przerwie Mateusz Stefański, wspomagani przez młodych zawodników wychowanków naszego klubu. Dzisiejszy mecz nie był dla naszego zespołu udany o czym świadczy wynik spotkania. W grze naszego zespołu widoczny był brak zgrania i małe doświadczenie meczowe młodych zawodników, którzy nadrabiali to wolą walki i zaangażowaniem. Dodatkowym utrudnieniem był niesamowity upał, który dawał się we znaki wszystkim graczom.

Następny mecz Wierna II rozegra w Skronioewie 16.08.2020 r. o godz. 15.00 gdzie zmierzy się z miejscowym Zrywem.