Spotkanie jubileuszowe z Dyrekcją Lafarge Cementowni Małogoszcz

W dniu 5 grudnia br., przedstawiciele klubu MKS Wierna Małogoszcz mieli przyjemność spotkać się z dyrekcją Lafarge Cementownia Małogoszcz panem Jackiem Patykiem i Stanisławem Sobczykiem w ramach obchodów jubileuszu 45-lecia istnienia klubu. Spotkanie miało charakter symboliczny, skoncentrowane na wręczeniu pamiątkowych gadżetów oraz podziękowaniu za dotychczasową współpracę.
W trakcie spotkania zaprezentowaliśmy dokonania sportowe i aktualną sytuację finansową klubu, wskazując na potrzeby i wyzwania związane z utrzymaniem i rozwijaniem działalności sportowej.
Jacek Patyk i Stanisław Sobczyk z Lafarge Cementownia Małogoszcz zadeklarowali gotowość udzielenia wsparcia finansowego klubowi.
Jesteśmy głęboko wdzięczni za Państwa wsparcie, które umożliwia rozwijanie umiejętności naszych zawodników, tworzenie silnej drużyny i przyczynia się do budowania pozytywnego wizerunku naszej społeczności. Działania Lafarge Cementownia Małogoszcz mają istotny wpływ na rozwój lokalnego sportu i kształtowanie postaw młodych adeptów.
Dziękujemy za Państwa hojność, oddanie społeczności lokalnej oraz zaangażowanie w budowanie pozytywnych wartości poprzez sport. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie kontynuowana, przynosząc obopólną radość i korzyści dla naszej społeczności.
Zarząd MKS „Wierna” Małogoszcz