Mecz z emocjami na zakończenie rundy

Wierna – Nida Pińczów 2 : 0 (1 : 0)

Bramki dla Wiernej : Paweł Rogula 7′, Michał Bała 73′

Wierna : Frączek, Wroński, Molęda (78′ Łata), Bała (80′ Kuzincow), Czarnecki (85′ Szczepańczyk), Sornat (64′ Gajek), Malinowski, Rogula, Soboń, Klapa, Malinowski

Dziś tj. 19.11.2022 r.drużyna Wiernej rozegrała ostatni mecz rundy jesiennej pokonując Nidę Pińczów 2 : 0. Był to mecz szczególny zwłaszcza dla jednego z naszych zawodników Michała Bały, który rozegrał ostatnie spotkanie w swojej bogatej karierze sportowej. Pożegnanie z „piłką” przypieczętował zdobytą efektowną bramką dla Wiernej prowadząc „Ją” dziś do boju jako kapitan drużyny. Zarząd klubu i zawodnicy zgotowali Michałowi ciepłe pożegnanie – Michał dziękujemy za wszystkie rozgrane mecze w barwach „Wiernej”, wszystkie strzelone bramki, asysty, interwencje, pot wylany na treningach, który dawał efekt jakości Twojej gry na boisku. DZIĘKUJEMY !!! Życzymy Ci wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym. Z kubem pożegnał się również gospodarz klubu Krzysztof Karkocha, który odszedł na zasłużoną emeryturę. Panu Krzysztofowi życzymy dużo zdrowia, radości i samych szczęśliwych chwil na emeryturze.