W dniach 12-13 czerwca br. w Kielcach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów w Szachach na rok 2021.

W tym zacnym gronie najlepszych, młodych szachistów w województwie znaleźli się zawodnicy
i zawodniczki reprezentujący nasz Miejski Klub Sportowy „WIERNA” Małogoszcz. Był to pierwszy udział naszych zawodników w prestiżowym turnieju o randze mistrzowskiej na arenie województwa.

W bardzo silnej grupie szachistów nasi zawodnicy radzili sobie ze zmiennym szczęściem, a w przerwach pomiędzy rundami jak przystało na przynależność do barw klubowych … grali w piłkę nożną.

W turnieju reprezentowali nas:

Hania Kowalska i Ania Mendelska /grupa do lat 10 w kategorii dziewcząt/

Franio Knap i Franio Urgacz /grupa do lat 10 w kategorii chłopców/

Amelia Ziencikiewicz /grupa do lat 12 w kategorii dziewcząt/

Konstanty Król, Krzysztof Kurowski i Radosław Spurek /grupa do lat 12 w kategorii chłopców/

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie internetowej http://www.chessarbiter.com/turnieje.php

Gratulujemy udziału i życzymy sukcesów w kolejnych turniejach szachowych!