Dobra skuteczność w meczu kontrolnym

Wierna – Piaskowianka Piaski  7 : 0 (5 : 0)

Wierna : Spurek (45’Mech), Pawłowski, Bała, Bednarski, Gągorowski, Czarnecki, Jaśkiewicz, Rejowski (65′ Jędrzejczyk), Rogula, Fryc (45′ Grzyb)

Bramki : Rogula 3, Fryc 2, Bała , Grzyb

Dobrą skutecznością wykazali się zawodnicy Wiernej w ostatnim meczu kontrolnym przed sezonem 2020/21. Od początku spotkania byliśmy stroną dominującą stwarzając zagrożenie dla bramki gości. Większość okazji bramkowych została wykorzystana.  Drużyna gości miała kilka sytuacji bramkowych lecz nie potrafiła ich wykorzystać. Warunki pogodowe nie rozpieszczały zmuszając zawodników do dużego wysiłku. Z bardzo dobrej strony we wszystkich dotychczasowych meczach kontrolnych pokazali się młodzi zawodnicy : Karol Gągorowski, Jakub Grzyb, Oliwier Szymkiewicz, Bartek Szczepańczyk, Damian Bednarski, Łukasz Jędrzejczyk czy Szymon Spurek na pozycji bramkarza.

W najbliższą sobotę tj. 18.07.2020 rozpoczynamy nowy sezon 2020/21 meczem na własny boisku gdzie zmierzymy się z Czarnymi Połaniec. Początek spotkania godz. 17.30.

Zapraszamy !!!